فروش و عرضه انواع عسل ارگانیک آزمایش شده : کنار، گون، مرکبات، شکروک و … | عسل ارگانیک طبیعت
آخرین خبرها
خانه - > فروش و عرضه انواع عسل ارگانیک آزمایش شده : کنار، گون، مرکبات، شکروک و …

فروش و عرضه انواع عسل ارگانیک آزمایش شده : کنار، گون، مرکبات، شکروک و …

طبیعت هم اکنون عرضه کننده بیش از ۱۰ نوع عسل می باشد که در مناطق مختلف کشور تولید شده اند. هر کدام از این عسل ها دارای خواص ظاهری و درمانی مخصوص به خود است که در مورد آن ها به تفکیک توضیح داده خواهد شد.

اما آنچه که این عسل ها را از بسیاری از عسل های موجود در فروشگاه ها متمایز می کند کیفیت است. کیفیتی که نه تنها مورد تائید با تجربه های عسل شناس  میباشد بلکه نتایج حاصل از آزمایشات تجزیه عسل هم به آن اذعان دارد. به عنوان مثال در مورد عسل کنار می توان به نتایج حاصل از ۱۶ تست مختلف که توسط مرکز علوم و تحقیقات دامی کشور روی نمونه عسل صورت گرفته است، اشاره کرد. با نگاهی  کوتاه به نتایج این آزمایشات، می توان به کیفیت عسل پی برد. در بخش تائیدیه های آزمایشگاهی می توانید تصویر برگه نتایج آزمایش روی نمونه عسل کنار را مشاهده کنید.

یکی از پارامترهای مهم که معمولا برای کیفیت عسل عنوان می شود، درصد ساکارز عسل می باشد. حداکثر مقدار استاندارد ساکارز حدود ۵ درصد می باشد. در مورد عسل کنار این مقدار حدود ۴ درصد است که استاندارد است (شایان ذکر است که درصد ساکارز عسل کنار به صورت طبیعی مقداری بالاست و نزدیک بودن درصد ساکارز این عسل به ۵ درصد دلیل بر عدم کیفیت آن نیست). در مورد کیفیت نمونه های گون و مرکبات همین بس که درصد ساکارز این محصولات حدود ۱٫۵ درصد  و درصد ساکارز عسل شکروک تنها و تنها ۰٫۹۵ درصد می باشد.

برای اطلاع از خواص درمانی و ظاهری انواع عسل، قیمت محصولات، تخفیف در فروش عسل و شرایط ارسال رایگان عسل، می توانید به زبانه های مربوطه در منوی بالای سایت مراجعه کنید.

در کار ما کیفیت حرف اول را می زند. به همین دلیل چنانچه هر کدام از مشتری های ما، محصولات  ما را آزمایش کردند و نتایج آزمایش چیزی جز تائید کیفیت محصول ما بود، پس از رویت نتایج آزمایشگاه، با کمال میل جنس فروخته شده را پس گرفته و به عنوان پوزش و عذرخواهی از مشتری، هزینه عسل و هم چنین هزینه پرداختی به آزمایشگاه را به مشتری عزیز پرداخت می کنیم.

ما شک نداریم که در صورت تست عسل، حتما از ما خرید خواهید کرد و در صورت یک بار خرید، مشتری دائمی ما خواهید شد.

اطمینان ما به خاطر کیفیت محصولاتمان است.

با تشکر

زرین اکسیر طبیعت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*