عسل گل های گرمسیری (شکروک) | عسل ارگانیک طبیعت
آخرین خبرها
خانه - > عسل گل های گرمسیری (شکروک)

عسل گل های گرمسیری (شکروک)

گل های گرمسیری

همان گونه که از نام این محصول پیداست، این عسل حاصل تغذیه زنبور از شهد برخی گل های مناطق گرمسیر و مخصوصا گیاه شکروک است (که در استان فارس می روید). رنگ آن تقریبا شبیه رنگ عسل گون (زرد مایل به قهوه ای) و طعم و بوی مخصوص به خود را دارد.

در کیفیت این عسل همین بس که مقدار ساکارز آن پس از انجام تست آزمایشگاهی برابر ۰٫۹۵ درصد تائید شده است و اهل فن می دانند که کمتر محصولی در بازار وجود دارد که ساکارز آن به این اندازه پائین باشد. این در حالی است که استانداردهای اروپا و آمریکا میزان ساکارز را تا ۳ درصد  و استاندارد ایران تا ۵ درصد مجاز می دانند.

در متون کتابها و متون مختلف در مورد خواص آن چیزی گفته نشده است و آن هم به دلیل محلی بودن این عسل می باشد. اما خود افراد محلی آن را بسیار مفید و دارای خواص درمانی متعدد معرفی می کنند. به عنوان مثال معتقدند که در درمان سرماخوردگی معجزه می کند. البته در اینترنت مطالبی در مورد گیاه شکروک وجود دارد که نشان دهنده دارویی بودن گیاه شکروک است و بدون شک این خواص در عسل هم بروز پیدا خواهد کرد.

برداشت آن درتابستان و در مناطقی از استان فارس که گیاه شکروک وجود دارد، صورت می گیرد.

قیمت عسل شکروک :

قیمت پایه هر کیلو عسل شکروک طبیعت ۳۶۰۰۰تومان است. عزیزان می توانند برای تهیه این محصول به فروشگاه شهر عسل به نشانی زیر مراجعه کنند یا با ثبت تلفنی سفارش خود، محصول را به صورت رایگان درب منزل خود تحویل گیرند.

آفر اول :  تمامی محصولات طبیعت تحت برخی شرایط از تخفیف های ویژه بهره مند می شوند. برای دیدن تخفیف های این محصول می توانید به سربرگ تخفیف محصولات مراجعه کنید.

آفر دوم :  تمامی محصولات طبیعت دارای ارسال رایگان می باشد. شرایط ارسال رایگان این محصول را می توانید در بخش ارسال رایگان عسل مطالعه فرمائید.

 

فروشگاه شهر عسل:

آدرس: میدان امام حسین (ع) – پیاده راه ۱۷ شهریور – نبش خیابان طوفانی

تلفن ثبت سفارشات: ۱۳ ۴۳۰ ۳۳۳ ۰۲۱

ساعات کاری فروشگاه :

۹ الی ۱۴

۱۸ الی ۲۲:۳۰

فروشگاه در زمان نماز به مدت ۳۰ دقیقه موقتا تعطیل می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*